Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Başkan Çelikbilek bir aileyi kızları ile barıştırabilecek mi?

TRT 1'in sevilen programı ‘Komşum Benim'de bu hafta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bir aileyi kızları ile barışmaya ikna edebilecek mi?

Türk kültürünün baş tacı unsurlarından olan ‘komşuluk' ilişkilerini geliştirmek, toplumsal…

TRT 1’in sevilen programı ‘Komşum Benim’de bu hafta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bir aileyi kızları ile barışmaya ikna edebilecek mi?

Türk kültürünün baş tacı unsurlarından olan ‘komşuluk’ ilişkilerini geliştirmek, toplumsal ve bireysel yardımseverliği aşılamak amacı ile hazırlanan bir sosyal sorumluluk programı olan ‘Komşum Benim’, bu hafta da “Aşkı ve ailesi arasında kalan Tuğçe’nin hikayesi” ile ekrana gelecek.

Komşusunun tek başına çözemediği sorunlarını, yakınlarının desteğine rağmen ulaşamadığı hayallerini bilen yardımsever ve güzel yürekli insanların baş kahraman olduğu ‘Komşum Benim’ programı yan komşudan mahalleye, mahalleden şehre, şehirden tüm ülkeye uzanarak TRT 1 ekranından izleyici ile buluşacak.

23 Nisan Pazar günü saat 16.30’da beşinci bölümü ile TRT 1 ekranında olacak ‘Komşum Benim de ailesinin rızası olmadığı için kaçarak evlenen ve dokuz aydır ailesini görmeyen, ‘aşk mı aile mi?’ sorusunu akıllara getiren Tuğçe’nin çarpıcı hikayesi barışma ve mutlu son ile bitecek mi?

Tuğçe Mustafa ile nasıl tanıştı? Ailesi evlenmelerine neden onay vermedi? Genç çift kaçmaya nasıl karar verdi? Kaçtıktan sonra neler yaşadılar? Altı aylık hamile olan Tuğçe’nin riskli gebeliğinde son durum ne? Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Necmettin Nursaçan Hoca aileyi kızları ile barışmaya ikna edebilecek mi? Tuğçe buluşma mekânında ailesini bekleyecek, ailesi kızlarını affedip gelecek mi?

Yapımcılığını Aort Medya/Sema Kaplan’ın, sunuculuğunu Aynur Ayaz’ın üstlendiği ‘Komşum Benim’in beşinci bölümü 23 Nisan Pazar günü saat 16.30’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.