Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Başkan Çelikbilek Sivaslılara konuk oldu

Beykoz Sivas Derneği, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibini ağırladı.  

İlçedeki yöre dernekleri ve sivil toplum örgütlerini önemseyen ve ilçeyle ilgili fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz…

Beykoz Sivas Derneği, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ekibini ağırladı.  

İlçedeki yöre dernekleri ve sivil toplum örgütlerini önemseyen ve ilçeyle ilgili fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Sivaslılar Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Yücel Çelikbilek’e, Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek de eşlik ederken, Beykoz Sivaslılar Derneği Başkanı Mustafa Demir, yönetim kurulu ve dernek üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Çelikbilek: “Amacımız Türkiye’nin Geleceğine Olumlu Katkı Sunmak”

Programda ilçedeki yatırım, hizmet ve imar çalışmaları hakkında dernek mensuplarına bilgi veren Başkan Çelikbilek, 16 Nisan’da yapılacak referandum hakkında da konuştu. Başkan Çelikbilek, “Referandumda karar milletimizin olacak, milletimizin verdiği karar, bizim için çok değerlidir. Biz millete güvenir, millete inanırız. Demokraside millet herşeyin üzerindedir. Farklı görüş ve düşüncede olabiliriz, fakat konu vatan ise halkımız teferruatlara takılmadan, miadını doldurmuş kanunların değişikliği için olumlu karar vererek Türkiye’nin mozaiğini oluşturacak.” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı