Başkan Erdoğan’dan Beykoz’a iki özel telefon!

Başkan Erdoğan’dan Beykoz’a iki özel telefon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs hastalığına yakalanan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’ı görüntülü arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde koronavirüs hastalığı nedeniyle kendisini karşılamayan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’ı telefonla aradı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde koronavirüs testinin pozitif çıkmasını nedeniyle yanında olamayan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin’i görüntülü arayarak moral verdi.

Beykoz Güncel Haber’e konuşan Manolya Demirören Tekin, “Cumhurbaşkanı’mız arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Aramızda ‘Sen zaten pozitif bir insansın ama testinin pozitif çıkması bugünü mü buldu’ şeklinde esprili bir diyalog geçti. Rehabilitasyon Merkezi’nin bugünlere gelmesi için çok çalıştık. Sayın Cumhurbaşkanı’mızı bu özel günde karşılayamamak beni biraz üzdü tabi ki.” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs hastalığına yakalanan İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf’ı da görüntülü arayarak destek oldu.

“Hastaydım yatıyordum o gün. Birden gözlerim açıldı, çok mutlu oldum.” diyerek şaşkınlığını Beykoz Güncel Haber’e anlatan Gaye Zayıf, Başkan Erdoğan’ın kendisini telefonla aramasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Gaye Zayıf, “Cumhurbaşkanı’mız ‘Ben Beykoz’a geliyorum diye pozitif olmana gerek yoktu’ dedi. Ben de ‘Zaten pozitifim ama bu başka bir pozitiflik oldu. Sizi karşılamayı ve ağırlamayı çok isterdim. Beykoz’un havası size çok iyi gelmiş. Çok iyi gördüm sizi, çok neşelisiniz, memnun oldum’ dedim.” diye konuştu.

Başkan Erdoğan ise Hayvan Rehabilitasyon Merkezi kapsamında çok güzel bir iş çıkarıldığını söyleyerek, Gaye Zayıf’ın kendisine iyi bakmasını gerektiğini ve daha birlikte çok işlerinin olduğunu söyledi.

Gaye Zayıf, kendisini arayarak moral veren, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderle birlikte yol arkadaşı olmanın ayrıcalıklığını hissettiğini de belirtti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.