Başkan Murat Aydın Beykoz halkından dua bekliyor!

Başkan Murat Aydın Beykoz halkından dua bekliyor!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, koronavirüse yakalanan anne ve babası için Beykozlu hemşerilerinden dua bekliyor. 

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın Giresun’da yaşayan anne ve babasının Covid-19'a yakalandığı ve hastanede tedavi altında oluğu öğrenildi. Apar topar memleketine giden Başkan Aydın’ın anne ve babasının durumunu an be an takip ediyor.

MURAT AYDIN: DUA BEKLİYORUM

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın yerel bir gazeteye yaptığı açıklamada şunları söyledi “Hükümetimizin, sağlık bakanlığımızın ve sağlık çalışanlarımızın bu virüsten kurtulmamız adına ortaya koydukları çalışmaları takdir ile karşılıyorum. Herkesin bildiği üzere bu hastalık zengin fakir tanınan tanınmayan ayrımı yapmıyor. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda insan ne yazık ki bu virüsten dolayı hayata veda etti. Bugün bizim dünyaya gelmemize deden olan canımızın bir parçası olan annem ve babam da ne yazık ki bu hastalığa yakalandı. Şimdi hastanede tedavi görüyorlar. Bütün dostlarımızdan Annem ve babam başta olmak üzere bütün hastalarımızın sağlıklarına kavuşmaları için dua etmelerini istiyorum” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.