Başkan Murat Aydın’ın objektifinden Beykoz’da sonbahar!

Başkan Murat Aydın’ın objektifinden Beykoz’da sonbahar!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçede biten sonbaharın geride bıraktığını manzarayı elinden düşürmediği fotoğraf makinesiyle uğurladı. 

1980’de amatör olarak başladığı ve “Aktif dinlenme alanım” olarak nitelendirdiği fotoğrafçılık sanatında uzun yılları geride bırakan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, makinesiyle ilçede sonbaharı uğurladı.

Kent yöneticiliğinin yanı sıra profesyonel olarak fotoğrafçılıkla da uğraşan Belediye Başkanı Murat Aydın, ilçedeki sonbaharın oluşturduğu manzaranın fotoğrafını çekti.

Aydın, objektifine yansıyan sonbaharın görüntüsünü “Beykoz'da sonbaharı uğurlarken” mesajı ile sosyal medya hesabından paylaştı.

Başkan Murat Aydın, yıllar önce verdiği bir röportajda makineyi eline ilk alışını da şu sözlerle anlatmıştı:

“Basit bir makineyle arkadaşlarımı çekiyordum. Gün geçtikçe tutkum arttı. Yeni bir makine alıp büyük ustaları incelemeye ve okumaya başladım. O gün bu gündür ‘Gördüklerimden yarına ne bırakabilirim?’ diyerek deklanşöre basıyorum. Fotoğrafçılığı 15 saatlik iş temposu arasında aktif dinlenme aracı olarak kullanıyorum. Belediye başkanlığım sürecinde can simidi oldu benim için.”

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.