Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Batumlular Derneği'nden şehit ailelerine ziyaret

Beykoz Batum Havalisi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Şehit Aileleri Derneği (ŞAD-DER) Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti.

Beykoz Batum Havalisi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Şehit Aileleri Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği.

Beykoz Batum Havalisi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Şehit Aileleri Derneği (ŞAD-DER) Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti.

Beykoz Batum Havalisi Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Şehit Aileleri Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (ŞAD-DER) Beykoz Şubesi’ne anlamlı bir ziyarette bulundu.

Şehit ailelerinin emrindeyiz

Ali Kemal Kılıç başkanlığındaki Batum Havalisi Derneği, Muzaffer Kılıç başkanlığındaki İstanbul Şehit Aileleri Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (ŞAD-DER) Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti. Ali Kemal Kılıç, gerçekleştirdikleri bu ziyaret ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “ Şehit aileleri, hepimiz için bir anlam taşıyor. Bu ziyaret ile onların yanlarında olduğumuzu göstermek istedik. Hem onların emrinde olduğumuzu göstermek, hem de onları gündeme getirmek istedik. Kendileriyle çok samimi bir ortamda bir sohbetimiz oldu.”

Şehit aileleri hak ettikleri değeri görmüyorlar

Şehit ailelerine yönelik çözüm arayışlarının yeterli olmadığını da sözlerine ekleyen Ali Kemal Kılıç,  şehit ailelerinin yardım talep etmeleri halinde, dilenci gibi görülmelerinden dolayı rahatsızlık duyduklarını da belirtti. Kılıç, “ şehit ailelerinin hak ettikleri değeri görmediklerini” kaydederek,  haklarının iyileştirilmesini talep etti.

Haber: Arzu Başlantı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.