Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Belediye başkanlarına Beykoz’dan meydan okudu!

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve diğer belediye başkanlarına meydan okudu.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve diğer belediye başkanlarına meydan okudu.

https://www.youtube.com/watch?v=H3yNLFNrmYA***

Beykoz’da kano keyfi yaşayan Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, sosyal medya hesabında paylaştığı bir video ile belediye başkanlarına Beykoz’dan seslenerek meydan okudu. Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise Yazıcı’yı, Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi’ne davet etti.

galeri isyazici nin meydan okumasina murat aydin dan cevap 5436

Geçtiğimiz haftalarda, su sporlarının merkezi haline gelen Beykoz’da kano keyfi yaşayan Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Anadoluhisarı’nda kano yaparak Boğaz’da mavi sulara açıldı. Başkan Yazıcı’ya, Teknoloji Gazetecisi Hakkı Alkan, Gazeteci Ersin Çelik, İBB ve Beyoğlu Meclis Üyesi Kübranur Uslu, Dijital Yayıncı Adem Metan ve Radyocu Ayhan Güngör eşlik etti.

Yaşanılan anları kayıt altına alarak YouTube’da paylaşacak olan Teknoloji Gazetecisi Hakkı Alkan ise, videodan küçük bir kesit paylaşarak, “Kano etkinliğini vLog’unu hazırlıyorum. Video içinde müthiş bir meydan okuma kısmı var. O bölümü şimdiden vereyim. Şadi Yazıcı’nın ismini zikrettiği kişiler, bakalım ne yanıt verecekler.” dedi.

galeri isyazici nin meydan okumasina murat aydin dan cevap 9579

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, videoya yanıt vererek, “Boğazın serin sularında kürek çekme deneyimi inanılmazdı. Videoyu belediye başkanı arkadaşlarım izlesinler lütfen, onlara bir mesajım var.” dedi. 

Yazıcı, ev sahibi Murat Aydın’ı ve diğer belediye başkanlarını kürek çekmeye davet etti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise kendisine meydan okuyan Yazıcı’ya, “Su Sporlarının Merkezi Beykoz”da biz her zaman idmanlıyız Başkanım. Kanoyla bir Boğaz turu için bu muhteşem ekibi ve bileğine güvenen başkanlarımızı Beykoz Belediyesi Su Sporları Merkezi’ne en kısa zamanda bekliyoruz o zaman.” şeklinde yanıt verdi.

İLGİLİ HABERLER:

Tuzla Belediye Başkanı Beykoz’da mavi sulara açıldı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.