Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Belediye'nin kadın çalışanları kahvaltıda buluştu

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde belediyenin farklı birimlerinde çalışan kadın personeli sabah kahvaltısında ağırladı.

Beykoz Belediyesi’nde görev yapan kadın çalışanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde belediyenin farklı birimlerinde çalışan kadın personeli sabah kahvaltısında ağırladı.

Beykoz Belediyesi’nde görev yapan kadın çalışanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliği yaptığı sabah kahvaltısında bir araya geldi.

İBB Beykoz Korusu Sosyal tesislerinde verilen sabah kahvaltısında bir araya gelen kadın çalışanlar güne her zamankinden farklı bir mekânda güzel bir etkinlikle başlama imkânı buldu. 

Belediye personeli nezdinde tüm kadınların gününü kutlayan ve güzel temennilerde bulunan Başkan Yücel Çelikbilek; “Bizim kültürümüzde ve toplumuzda bir gün değil her gün kadının değeri vardır. Maalesef bugün görüyoruz ki eğitimli insanlar bile eşlerine şiddet uyguluyor.Önemli olan insanlığı bilmektir. Allah toplumumuza insan muhabbetini yerleştirsin. Siz hanımların da gayret ve çabalarıyla büyük bir millet olma yolunda ilerliyoruz. Bugün dünyaya hitap eden bir konumdayız. Kadınıyla erkeğiyle bu ülkeyi kalkındıracağız. Dilerim siz hanımların yüzü hep gülsün, evlerinizde her daim sevgi ve muhabbet olsun” dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün çalışma koşullarını iyileştirmek isteyen kadınların hak arama mücadelesi olarak ortaya çıktığını hatırlattı, kadınların dayanışma ve birlik içinde iş yaşamını ve hayatı güzelleştireceklerin söyleyerek tüm kadınların gününü kutladı. 

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kahvaltıya katılan tüm hanımlara çiçek takdim etti. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı