Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz – Üsküdar sefer saatleri belli oldu

İstanbul'da Şehir Hatları, 5 Haziran Pazartesi gününden itibaren Beykoz – Üsküdar seferlerine başlıyor.

İstanbul tadında toplu ulaşım hizmeti sunan Şehir Hatları 5 Haziran 2017 Pazartesi itibariyle ‘2017 Yaz Tarifesi'ne geçiyor. Beykoz – Üsk

İstanbul’da Şehir Hatları, 5 Haziran Pazartesi gününden itibaren Beykoz – Üsküdar seferlerine başlıyor.

İstanbul tadında toplu ulaşım hizmeti sunan Şehir Hatları 5 Haziran 2017 Pazartesi itibariyle ‘2017 Yaz Tarifesi’ne geçiyor. Beykoz – Üsküdar hattını tekrar hizmete alan Şehir Hatları Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferlerini 12 Haziran – 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında Beykoz’un şirin tatil köyü Poyraz‘a kadar uzattı. Ayrıca Yaz akşamlarının nostaljik keyfi “Mehtap Turları” 5 Haziran – 17 Eylül tarihleri arasında her Cumartesi Bostancı’dan Anadolu Kavağı‘na uzanan turlarla başlıyor.

Yolcularına güvenli, konforlu, nostaljik, İstanbul tadında toplu ulaşım hizmeti sunan Şehir Hatları 5 Haziran 2017 Pazartesi itibariyle ‘2017 Yaz Tarifesi’ne geçiyor. Yaz mevsiminin yoğunluğu dikkate alınarak düzenlenen yaz tarifesinde Boğaziçi ve Adalar hatlarındaki seferler arttırıldı. Yolcu talebine bağlı olarak vapur hatları ilave seferlerle güçlendirilecek. Yeni tarife 5 Haziran – 17 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak.

Toplu ulaşımın en keyifli hali…

Şehrin en keyifli, en turistik ve en havalı seferleriyle İstanbul’un güzelliklerini, her gün yeniden keşfetmeye ve yeniden yaşamaya davet ediyor Şehir Hatları…

Yaz sezonunun tarife yoğunluğu göz önünde bulundurularak gemilerin periyodik bakımları, havuzlama işlemleri ve bakım-tutumları tamamlanarak hazır hale getirildi. Yaz tarifesiyle Eminönü-Kadıköy-Adalar, Beşiktaş-Adalar Hatlarıyla birlikte Uzun ve Kısa Boğaz Turlarımızın seferleri de arttırıldı.

Asya-Avrupa geçişlerini denizden 8 dakikaya indiren İstinye-Çubuklu arabalı vapur seferleri iki yaka arasında hafta içi ve cumartesi günleri 86, pazar ve tatil günleri karşılıklı 74 seferle yolcularına süre ve fiyat avantajı sağlamaya devam edecek. 

İstanbul’a 4 Yeni Hat…

Bazı hatlarda sefer artışına gidilirken, dört yeni hat ve yenilenen iskelelerle her iki yakada kıyı boyunca Sarıyer-Eminönü  ve Beykoz-Üsküdar, Bostancı-Karaköy ve tarifeli hale getirilen Ortaköy-Üsküdar seferleri hizmete alınacak. Yeni açılacak hatlardan Bostancı-Karaköy seferleri hafta içi 06:45-19:20 arasında hizmet verecek.

Yaz tarifesiyle birlikte hizmete girecek projelerle ilgili bilgi veren Genel  Müdür Yakup Güler, deniz ulaşımını daha keyifli, daha kullanılır hale getirmeye çalıştıklarını, İstanbulluların ve bu şehri ziyarete gelen turistlerin denizden daha fazla faydalanmalarını istediklerini belirtti.

Yaz tarifesiyle birlikte önemli planlamaların gerçekleştirildiğini ifade eden Genel Müdür, özellikle Bostancı-Karaköy seferlerinin yolculara süre ve ekonomik katkı sağlayacağını, toplu ulaşımda entegre ve planlı seferlerle yenilenen iskelelerle İstanbullulara keyifli deniz yolculukları yaşatmak istediklerini sözlerine ekledi.

Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferleri 12 Haziran – 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında şirin tatil köyü Poyraz‘a kadar uzatıldı, Sedef Adası seferleri de her gün Bostancı’dan Büyükada’da ücretsiz aktarmalı olarak 2 gidiş – 2 dönüş şeklinde yaz boyunca uygulanacak. 

Boğaz’ın keyfi vapurda boğaz turlarıyla yaşanır

Yaz sezonunda sayısı arttırılan Boğaz Turlarından ‘Uzun Tur’ her gün 10.35 ve 13.35, ‘Kısa Tur’ 14.30 Eminönü’nden hareket edecek. 

Yaz akşamlarının nostaljik keyfi “Mehtap Turları” 5 Haziran – 17 Eylül tarihleri arasında her Cumartesi Bostancı’dan Anadolu Kavağı’na uzanan turlarla başlıyor.

2017 Yaz Tarifesiyle ilgili ayrıntılı bilgiye, Alo 153 Beyaz Masa’dan, iskelelerde bulunan tarife kitapçıkları ile ulaşabilir veya aşağıdaki linki tıklayarak tarife kitapçığını indirebilirsiniz.

YAZ TARİFESİ (2017) KİTAPÇIĞINI İNDİR 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı