Beykoz 1908 yeniden Zeki Aksu dedi

Beykoz 1908 yeniden Zeki Aksu dedi

Beykoz 1908 Spor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda mevcut başkan Zeki Aksu yeniden başkanlığa seçildi.

Beykoz 1908 Spor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Tek liste ile girilen seçimlerde Zeki Aksu yeniden başkanlığa seçildi.

Kavacık’ta gerçekleştirilen toplantıya, geçmiş dönem belediye başkanları, meclis üyeleri, çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcileri ve kongre üyeleri katıldı.

Divan Başkanlığı’nı Ali Bilir’in yaptığı kongrede Divan Kurulu’nu Alaattin Kılıç, Selami Özçelik, Murat Uysal, Varsel Küçük oluşturdu.

Açılış ve yoklamanın ardından sağlanan yeterli çoğunluk sonrası, faaliyet ve denetim raporlarının okunarak üyelerin oylarıyla kabul edildi.

Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçilen olağan kongrede tek aday olan mevcut başkan Zeki Aksu, yeniden başkanlığa seçildi.  

Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Listesi;

Yönetim Kurulu Asil – M. Talha Enis, Sedat Kaba, Tamer Kısmet, Fırat Altıkardeşler, Engin Çetinkaya, Koray Aksu, Ruhan Ege, Kerem Kayalar, Safter Eroğlu, Mehmet Yazgan, Seyfullah Ağsakal, Ali İhsan Ayar, Mehmet Bilir, Alparslan Özgül.

Denetleme Kurulu: Selahattin Karasalkım, Av. Hidayet Demir, Alaattin Kılıç

 Sicil Kurulu: Kemalettin Erkan, Aziz Baltacı, Mesut Ekici

Disiplin Kurulu: Hüseyin Demirel, Av. Erdal Demir, Süleyman Çalık

 Müze Kurulu: Adnan Uzunkaya, Nami Kaya İşçioğlu, Talip Ercan

Genel Kurulu sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Zeki Aksu, “Beykoz Spor Kulübü'nün bugün gerçekleşen olağan genel kurul toplantısında ellerini taşın altına koyma cesaretini gösterip yönetim kurulumuzda ve diğer organlarda görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Yeni bir coşku ve başlangıçla, hep birlikte güzel işler başaracağımıza dair inancım tamdır. 02 Temmuz 2022 tarihi Beykoz Spor Kulübü için tertemiz başarıların başlangıcı olması diliyorum. Genel kurul toplantısında şahsıma ve yönetim kurulumuza duyulan güven için kongre üyelerine teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.