Beykoz Belediyesi 7/24 vatandaşının hizmetinde

Beykoz Belediyesi 7/24 vatandaşının hizmetinde

Beykoz Belediyesi koronavirüs salgını tehlikesi nedeniyle hem ilçedeki mücadele çalışmalarının koordinasyonu hem evinden çıkması riskli olan, kronik hastalığı bulunan, yalnız yaşayan 65 yaş ve üstü yaşlılar ile ihtiyaç sahipleri için 7/24 nöbet tutuyor. Tedbirler dolayısıyla evinde kalmak zorunda olan vatandaşlarla çin de online işlemlerle hizmet kolaylığı sağlıyor. 

GECE BOYU VE HAFTA SONU GÖREVDELER

Koronovirüsün kontrol sürecinin ilçede dayanışmayla atlatılması ve vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için  bir başkan yardımcısı ve bir birim müdürü, gece boyunca ve hafta sonu belediyede görev yapıyor. 

Beykoz Belediyesine ait 444 66 61 No’lu Çözüm Merkezi’ne ya da 0533 813 10 10 No’lu WhatsApp Hatt’ına ulaşan/bildirilen,  yaşlı, kronik hastalığı bulunan ya da ihtiyaç sahibi vatandaşların temel ihtiyaçları görevliler tarafından evlerine teslim ediliyor. İlçedeki ihtiyaç sahiplerinin evlerine sıcak yemek servisi de düzenli olarak sağlanıyor.

ONLİNE HİZMETLERLE VATANDAŞLARIN YANINDA

Beykoz Belediyesi koronavirüs tedbirleri dolayısıyla evinde kalmak zorunda olan vatandaşlarla online Beykoz Belediyesi koronavirüs salgını tehlikesine karşı, hizmet almak için belediyeye gelen vatandaşları ana hizmet binası girişinde sağlık personeli eşliğinde kontrolden geçirirken bir çok hizmet www.beykoz.bel.tr adresi üzerinden online olarak yapılabiliyor.

İlçede vatandaşlar borç sorgulamadan ödemeye, sicil bilgilerinden tahakkuk bilgilerini sorgulayama kadar birçok işlemi evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan mobil cihazları ya bilgisayarları üzerinden yapabiliyor.

Beykoz Belediyesi online işlemlerle vatandaşlara hizmet kolaylığı sağlarken koronavirüs tedbirlerinin uygulanmasındaki kritik sürece ve ilçe sakinlerinin korunmasına katkı sağlamayı da hedefliyor.

Aşağıdaki işlemleri belediyemize gelmeden www.beykoz.bel.tr adresi üzerinden yapabilirsiniz.

•Borç Sorgulama/Ödeme

•e-Makbuz

•Arsa Maliyet Bilgileri

•İnşaat Maliyet Bilgileri

•Arsa Rayiç Değeri Sorgulama

•Beyan Bilgileri Sorgulama

•Bilgi Edinme ve Başvuru Sorgulama

•Sicil Bilgileri Sorgulama

•Tahakkuk Bilgileri Sorgulama

•Tahsilat Bilgileri Sorgulama

Detaylı Bilgi İçin: 444 66 61

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Mustafa ceylan

    Selamun aleyküm biz iki engelli kardeşiz kardeşimin engeli %83 ve kendi ihtiyaçlarını giderebiyor sgk ya genel sağlık sikortasi pirim borcu olduğundan dolayı hastaneye gidip muayne olamıyor ve kardeşimde kemik erimesi var evimiz kira maddi durumumuz yok sizden bize allah rızacı için yardım iştiyorum abiside engelli %50 bu engellileri düşünen yok engellilerin durumunu soran düşünen durumunu yok sizden bize allah rızacı için yardım iştiyorum Bilen ve anlayan yok

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.