Beykoz Belediyesi daimi 26 personel alacak!

Beykoz Belediyesi daimi 26 personel alacak!

Beykoz Belediyesi Başkanlığına hizmet sunmak üzere BEYTAŞ Beykoz Belediyesi Halk Pazarları T. A.Ş, personel alımı yapılacak. 

Beykoz Belediyesi iştiraki Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Pazarları T.A.Ş bünyesinde daimi (belirsiz süreli) 5 farklı departmana toplam 26 personel alımı yapacak.

Kalite ve Güvence Tesis Sorumlusu (1 Erkek) Başvuru Koşulları: Lisans mezunu olmak, İSO 9001 kalite yönetim sistemleri ile ilgili eğitim görmüş ve sertifika sahibi olmak, iş yapmaya engel sağlık sorununun olmaması, kamu haklarından mahrum olmamak, vardiya usulü çalışabilecek, emekliye hak kazanmamış ve emekli olmamak, Beykoz’da ikamet etmek.

Sağlık Memuru (1 Erkek) Başvuru Koşulları: En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu olmak veya Meslek Yüksekokulları Üniversitelerinden Sağlık ile ilgili bölümlerden mezun olmak, en az 5 yıl tecrübeli olmak, iş yapmaya engel sağlık sorununun olmaması, kamu haklarından mahrum olmamak, vardiya usulü çalışabilecek, emekliye hak kazanmamış ve emekli olmamak, Beykoz’da ikamet etmek.

Tuvalet Temizliği ve Çevre Temizlik Personeli (20 Erkek) Başvuru Koşulları: 20-40 yaş aralığında erkek adaylar (19.03.1982 ve sonrası doğumlu olmak), ayakta çalışmasına ve temizlik yapmasına engel sağlık sorununun olmaması, Beykoz Belediyesi ve bağlı birimlerde hizmetli olarak istihdam edilecek olup tuvalet temizliği ve temizlik işleri yapmak, kamu haklarından mahrum olmamak, vardiya usulü çalışabilecek, emekliye hak kazanmamış ve emekli olmamak, Beykoz sınırları içerisinde oturduğu belgeleyebilecek.

Veteriner Hekimi (2 Erkek) Başvuru Koşulları: Veteriner Lisans programından mezun olmak, 36 yaşından gün almamış olmak (19.03.1987 ve sonrası doğumlu), iş yapmaya engel sağlık sorununun olmaması, kamu haklarından mahrum olmamak, vardiya usulü çalışabilecek, emekliye hak kazanmamış ve emekli olmamak, İstanbul’da ikamet etmek (tercihen Beykoz’da)

Veteriner Teknikeri (2 erkek) Başvuru Koşulları: Meslek Yüksek Okullarından Veteriner Teknikerliği bölümünden mezun olmak, 36 yaşından gün almamış olmak (19.03.1987 ve sonrası), iş yapmaya engel sağlık sorununun olmaması, kamu haklarından mahrum olmamak, vardiya usulü çalışabilecek, emekliye hak kazanmamış ve emekli olmamak, İstanbul’da ikamet etmek (tercihen Beykoz’da)

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvurular 17.03.2022 – 19.03.2022 tarihlerinde Çubuklu Mah. Vatan Cad. No: 71 Kavacık Yaşam Merkezi adresine yapılacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

- Başvuru Formu (Başvuru sırasında verilecek)

- İkametgâh Belgesi

- Adli Sivil Kaydı

 

 

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Elif ERENER

    Allah rızası için bu mesajı kim okucak bilmiyorum ama 2bucuk aydır işsizim yeni gelen zam lardan dolayı 2oglum var babada kalıyor oglumu alamiyorum maddi sıkıntıdan dolayi hastalıklarım cıktı fitik troid nüksetti Eğer bu yazımı okuyan kimse vicdan zerresinden nasiplendiyse benim mesajıma cevap vermesini istiyorum ....iş istiyorum belediyede telefon bakma insan kaynakları olur gözetim görevlisi olur kimlik almak istiyorum ama bunun icin para lazim kursa gitmem gerekli bana yardim edin torpilim kimseden yok ama belki birileri vesile olmak isterde ulaşır inslh ..

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.