Beykoz Belediyesi engelli personel alımı yapacak

Beykoz Belediyesi engelli personel alımı yapacak

Beykoz Belediyesi Başkanlığına hizmet sunmak üzere Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Pazarları T. A.Ş, personel alımı yapılacak. 

Beykoz Belediyesi iştiraki Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Pazarları T.A.Ş bünyesinde daimi (belirsiz süreli), Çağrı Merkezi Görevlisi (Engelli) olarak çalışacak 20-35 yaş aralığında 10 işçi alımı yapılacak.

Başvurular,  14.02.2022- 17.02.2022 tarihleri arasında, Çubuklu Mahallesi Vatan Caddesi No:71 Kavacık Yaşam Merkezi’ne yapılacaktır.

MÜRACAAT KOŞULLARI

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

- 20 yaşın doldurmuş olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak (17.02.1987 ve sonrası doğumlular müracaat edebilecektir),

- En az lise mezunu olmak,

- En az %40 sürekli engelli raporunun olması

Beykoz Belediyesi ve bağlı birimlerinde istihdam edilecek olup, çözüm merkezine gelen telefon, mail, WhatsApp, taleplerinin karşılanması işlerini yapmak,

- Kamu haklarından mahrum olmamak,

- Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesi’nde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal ve varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

- Vardiya usulü çalışabilecek,

- Emekliye hak kazanmamış ve emekli olmamak,

- İstanbul’da ikamet ettiğini içerisinde belgeleyebilecek (Tercihen Beykoz’da oturmak)

- Arşiv araştırması olumlu olana kadar işbaşı yaptırılmayacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

- Başvuru Formu (Başvuru sırasında verilecek)

- İkametgâh Belgesi

- Adli Sivil Kaydı (Resmi kuruma verilmek üzere)

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Samet Demir

    Merhaba benim %52 özürlüyüm kulak az çok duymuyorum dil konuşmak bozuk insanlar beni anlıyor. bende iş istiyorum ama 86 doğdum 36 yaşındayım iş alan olur mu? neden öncede başlamadı? Neden 1987 diyor?

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.