Beykoz Belediyesi öğrencilerin talebine duyarsız kalmadı!

Beykoz Belediyesi öğrencilerin talebine duyarsız kalmadı!

Beykoz Belediyesi, Kübra Genç isimli üniversite öğrencisinin final haftası sınavları ve havanın soğuk olması nedeniyle sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği çağrıya duyarsız kalmadı. Kampüs önüne çorba arabaları gönderildi.

Kübra Genç isimli bir öğrencinin sosyal medya üzerinden “Diğer üniversitelerin bulundukları ilçe belediyeleri, final haftası ve soğuk olması dolayısıyla kampüste öğrencilere sıcak çorba dağıtımı yapıyor. Marmara Üniversitesi'nin Anadolu Hisarı'ndaki kampüsüne sizde, sıcak çorba dağıtsanız mutlu oluruz.” ifadelerini kullanarak çağrıda bulunmuştu.

İçine sevgimizi kattık

Beykoz Belediyesi de Kübra Genç isimli üniversite öğrencinin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği talebi göz ardı etmedi. Belediyenin resmi twitter adresinden “Afiyet olsun gençler. İçine sevgimizi kattık, inşallah sınav sonuçlarına da faydası olmuştur.” ifadeleri ile Marmara Üniversitesi'nin Anadolu Hisarı'ndaki kampüsüne çorba arabaları gönderildi.

Sınav döneminde yoğun ders maratonu arasında küçük bir çorba molasıyla soğuk havada içleri ısınan üniversite öğrencileri Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.