Beykoz Belediyespor’un yeni başkanı Fatih Sağlam oldu

Beykoz Belediyespor’un yeni başkanı Fatih Sağlam oldu

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi'nde başkanlığa Fatih Sağlam seçildi.

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi yapıldı Seçimli yapılan kongrede yeni kulüp başkanı ve yönetimi seçildi.

Belediyespor eski başkan Salim Öztürk, aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olan Fatih Sağlam'a görevi devrederken kulüpte emeği olan herkese teşekkür etti. Özellikle hentbol branşındaki başarılara dikkat çekti. başkan Salim Öztürk, aynı zamanda Beykoz Belediye Baskan Yardımcısı olan Fatih Sağlam'a görevi devrederken kulüpte emeği olan herkese teşekkür etti. Özellikle hentbol branşındaki başarılara dikkat çekti.

Yeni başkan Fatih Sağlam ise yaptığı konuşmada Salim Öztürk'e teşekkür ederek bayrağı daha ileri götürebilmek Beykoz halkına ve ülkemize sportif olarak katkıda bulunmak istediklerini söyledi. Özellikke altyapı çalışmalarına çok önem vereceklerini ve ana branş olarak hentbolde marka haline gelerek Avrupa'da ses getirececek bir takım haline gelmek istediklerini belirtti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.