Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz bir kez daha kardeşine 'Ensar' oluyor

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, Myanmar'da saldırıya uğrayan ve göç etmek zorunda kalan Arakanlı müslümanlar için yardım kampanyası başlattı. 

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, Güneydoğu Asya ülkesi Myanmar'da saldırıya uğrayan ve göç etmek…

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, Myanmar’da saldırıya uğrayan ve göç etmek zorunda kalan Arakanlı müslümanlar için yardım kampanyası başlattı. 

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, Güneydoğu Asya ülkesi Myanmar’da saldırıya uğrayan ve göç etmek zorunda kalan Arakanlı müslümanların yaralarını sarmak için büyük bir insanı yardım kampanyası başlattı. 

Yüzlerce yıldır baskı altında yaşam mücadelesi veren Arakanlı Müslümanlar, yine büyük acılar yaşıyor. Şiddetini artıran saldırılarda binlercesi hayatını kaybetti, on binlercesi göç yoluna düştü. Ensar Vakfı Beykoz Şubesi de Arakanlı Müslümanların yükselen yardım çığlığına sesiz kalmadı ve harekete geçti.

Ensar Vakfı Beykoz Şubesi, çocuk, kadın, genç, yaşlı yüzbinlerce Arakanlı Müslümanın yarasına merhem olmak isteyen siz hayırseverler için “Kardeşine Ensar Ol” adıyla bir yardım kampanyası başlattı. Gerek Ensar Vakfı’nın öz kaynaklarıyla, gerekse düzenlenen yardım kampanyasına gelecek destekle Myanmar’da kalmak zorunda olan veya Bangladeş’e geçmek zorunda kalan yüzbinlerce Arakan Müslümanına yardım ulaştırılacak.

Kardeşine ensar ol, katliamlara sessiz kalma

Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Deniz Soytemiz düzenlenen yardım kampanyası hakkında yapmış olduğu açıklamada “Arakan ‘insanım’ diyen hiç kimsenin sessiz kalmaması gereken büyük bir acı yaşıyor. Bizde ‘Kardeşine Ensar Ol, Katliamlara Sessiz Kalma’ sloganıyla başlattığımız yardım kampanyası ile Arakan’lı kardeşlerimizin acılarını bir nebze dindirmeye gayret edeceğiz. Tüm hayırseverlerimizi kampanyamızı desteklemeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ENSAR VAKFI BEYKOZ ŞUBESİ HESAP BİLGİLERİ:

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI KAVACIK ŞUBESİ

HESAP NO: 10099117 – 1

İBAN NO: TR79 0020 5000 0100 9911 7000 01

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı