Beykoz’da ücretsiz kurs kayıtları başladı

Beykoz’da ücretsiz kurs kayıtları başladı

Beykoz Belediyesi bünyesinde hizmet veren Beykoz Sanat ve Eğitim Merkezi (BEYSEM) kursları için kayıt işlemleri başladı.

Beykoz Belediyesi'nin hobi ve yeteneğini geliştirmek, meslek edinmek isteyen ilçe sakinleri için 66 farklı branşta hazırladığı kültür-sanat kursları için kayıtlar başladı. 

Beykoz'da sonbahara renk ve keyif getiren yeni kültür-sanat sezonu dop dolu etkinliklerle sanatseverlere göz kırparken yeteneklerini geliştirmek isteyen ilçe sakinleri için de ücretsiz kültür-sanat kursları açılıyor.

Her yıl 7'den 7'e tüm ilçe sakinleri ve toplumun her kesiminden ilgi gören kültür-sanat kurslarında branşlar bu yıl çocuklar, gençler ve kadınların ilgi alanları doğrultusunda belirlendi.

7 MERKEZDE HOBİ VE EĞİTİM

İlçe sakinlerinin yeteneklerini uzman eğitmenler eşliğinde geliştirme imkânı bulacağı kurslar, Baruthane Sanat Atölyesi, Tokatköy Sanat Eğitim Merkezi, Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi, Çavuşbaşı Sanat Eğitim Merkezi, Otağtepe Sanat Eğitim Merkezi, Kanlıca Sanat Eğitim Merkezi ve Yenimahalle Sanat Eğitim Merkezi’nde sezon boyunca sürecek.  

Ücretsiz Kültür & Sanat Kurslar; Görsel Sanatlar, Geleneksel El Sanatları, Yetenek ve Hobi Atölyeleri ve Müzik ve Sahne Sanatları olmak üzere 4 kategori ve 66 farklı branşta verilecek.

Ayrıntılı bilgi için:

Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi: 444 666 1

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Ayşe Nuran Doğan

    Telefonla ulaşamıyorum. Lütfe arar mısınız? Ya da ulaşabileceğim başka numara var mı?

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.