Beykoz’da 75 ton patates ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor

Beykoz’da 75 ton patates ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, meşhur Niğde patatesinden 75 tonunu çiftçilerden aracısız bir şekilde aldıklarını açıkladı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, meşhur Niğde patatesinden 75 tonunu çiftçilerden aracısız bir şekilde aldıklarını açıkladı. Başkan Aydın, Beykoz’da ihtiyaç sahiplerine bu patatesleri dağıtmaya başladıklarını duyurdu.

Beykoz Belediyesi, çiftçilere destek olmak amacıyla aracısız bir şekilde 75 ton meşhur Niğde patatesini aldığını açıkladı. 75 ton patatesin Beykoz İlçesi'ndeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağı öğrenildi.

75 TON PATATES İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Meşhur Niğde patatesi, çiftçimize destek amacıyla aracısız olarak 75 ton aldık ve ilçemizdeki ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize ulaştırıyoruz. Dayanışmayla her zorluğun üstesinden geliriz Allah'ın izniyle" ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.