Beykoz’da acele işe yangın karıştı!

Beykoz’da acele işe yangın karıştı!

Beykoz'da klip çekimi için kuaföre giden Karadeniz müziği sanatçısı Rıza Eskici, saçlarının kurutulduğu sırada az kalsın canından oluyordu. 

Beykoz'da klip çekimi öncesi hazırlanmak için kuaföre giden Şarkıcı Rıza Eskici, saçlarının kurutulduğu esnada fön makinesi bir anda alev aldı. Neye uğradığını şaşıran Kuaför Emre Güner ise elinden hafif şekilde yaralandı.

Olayın ardından Kuaföre Emre Güner'e geçmiş olsun ziyaretine giden Rıza Eskici, yaşadığı o anları kendisi gibi sanatçı olan kardeşi Zeynel Eskici ile birlikte tulum eşliğinde bestelediği şarkı ile anlattı. 

“İKİ DAKİKA SONRA ALEV ALDI BİRDEN”

Sanatçı Rıza Eskici kaza anını, "Yaklaşık 2-3 gün önce 'Zindan' adlı eserimizin klip çekimi için kuaföre geldik. Ömer kardeşimiz saçlarımı yıkadı güzel bir şekilde. Fön makinesini açtığı zaman bir koku geldiğini beyan ettim kendisine. 'Bu ihale bize patlamasın yanmayalım' dedim. 'Ağabey, yok' dedi. Dedikten 2 dakika sonra alev aldı birden. Sakalım biraz yandı. Orayı o gün hemen kesti. Kardeşimizin eli ufak zedelendi. Geçmiş olsuna geldim. Bugün de klibin çekimlerine devam edeceğiz. Yine sakalı saçı tarayalım dedik. Makineyi değiştirmiş. Bugün tedbirliyiz" dedi.

“AĞIR YARA ALMADAN BİTİRDİK”

Kuaför Emre Güner ise, "Rıza ve Zeynel ağabeyim klip çekimi için beni aramışlardı. Aciliyet dolayısıyla biraz işi hızlandırmak istedik. Acele işe şeytan karışır muhabbeti oldu. Ağabeyime bir zarar vermedik. Bir ufak elimiz zedelendi ama atlattık bitti Allah'a şükür. Ağır yara almadan bitirdik. " diye konuştu. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.