Beykoz'da amatör spor kulüplerine destek

Beykoz'da amatör spor kulüplerine destek

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki 17 amatör spor kulübü için hazırladığı malzemeler törenle teslim edildi.

Beykoz Belediyesi, profesyonel liglere sporcu yetiştiren ve gençlerin sporu sevmelerinde önemli rol üstlenen amatör spor kulüplerinin başarılarına katkıda bulunmak amacıyla malzeme desteğinde bulundu.  

Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi’nde düzenlenen törenle kulüp başkanlarına dağıtımı yapılan ayakkabıdan formaya, eşofman takımından yağmurluğa tüm malzemeler sporcular tarafından sevinçle karşılandı.

“ÇALIŞIN VE EĞİTİMİNİZE ÖNEM VERİN”

Törende kulüp yöneticileri sporcularla buluşan ve malzemelerini teslim eden Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın salondaki tüm çocuk ve gençlere spora vakit ayırdıkları için teşekkür ederek futbolda başarılı olmaları için çok çalışmaları ve okullarına önem vermeleri gerektiğini söyledi.

Başkan Murat Aydın, gençlere sahilde ücretsiz verilen kano, kürek ve yelken eğitimlerinden yararlanmalarını da tavsiye etti.

Malzemeleri teslim alan kulüp yöneticiler de spora verdiği destek için Beykoz Belediyesi’ne teşekkür etti.    

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.