Beykoz’da babalar ve çocukları mutfağa girdi

Beykoz’da babalar ve çocukları mutfağa girdi

Beykoz Belediyesi Aile ve Kadın Destekleme Merkezi’nde (AKDEM) Babalar Günü heyecanı yaşandı. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği günde çocukları ile mutfağa giren babalar renkli anlara sahne oldu. 

Beykoz Belediyesi tarafından dezavantajlı bireylerin hayata katılımlarını artırmak, özgüvenli ve mutlu yaşamalarını sağlamak amacıyla açılan Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi’nde (AKDEM) Babalar Günü heyecanı vardı.

Merkezde, Babalar Gününe özel “Baba-Çocuk Atölyesi” kapsamında çeşitli etkinlik düzenlendi.

Profesyonel ekipmanlarla donatılan “Mutfak Atölyesi”nde ağırlanan babalar, çocukları ile birlikte bu eğlenceli ortamda kurabiyeler yaparak şekiller verdi.

Daha sonra, “Engelsiz Tarım Atölyesi”nde doğayı keşfederek dikilen sebze ve meyvelerle ilgilendiler; birlikte doğa yürüyüşü ve plates yaptılar. Etkinlikte babalar ve çocuklar unutulmaz bir gün geçirdi.

Babalar, bu anlamlı güne özel düzenlenen etkinlik için Belediye Başkanı Murat Aydın’a ve AKDEM ailesine teşekkürlerini ilettiler.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.