Beykoz’da binlerce kişi Faruk Yıldız’ı ebediyete uğurladı

Beykoz’da binlerce kişi Faruk Yıldız’ı ebediyete uğurladı

Beykoz'un önemli iş insanlarından Tibet-Sultanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Yıldız (57) kılınan cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Beykoz'un önemli iş insanlarından merhum Şeref Yıldız’ın oğlu, Tibet-Sultanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Yıldız vefat etti.

Birkaç gün önce koronavirüs nedeniyle özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 57 yaşındaki Faruk Yıldız, dün sabah saatlerinde hastalığa yenik düşerek hayata gözlerini yumdu.

Faruk Yıldız için bugün ikindi namazına müteakip Anadolu Hisarı Göksu Peskimetçi Salih Ağa Cami’de cenaze namazı kılındı.

Büyük bir kalabalık tarafından son yolculuğuna uğurlanan Rizeli iş adamı Faruk Yıldız’ı, iş insanları, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileri ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Kılınan cenaze namazının ardından Yıldız’ın naaşı, Anadolu Hisarı Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.

FARUK YILDIZ KİMDİR?

Faruk Yıldız, 1965 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul’da başlayan eğitim hayatını Kanada'da tamamlayan ve gerek öğrenciliği döneminde gerekse mezun olduktan sonra Sultanlar Holding bünyesindeki şirketlerin farklı departmanlarında görev yaptı.

Üretim, satış, pazarlama, dış ticaret ve yönetim alanlarında bilgi ve deneyim sahibi oldu. Kelimenin tam anlamıyla çekirdekten yetişen bir yönetici olan Faruk Yıldız, Sultanlar Holding'e ait şirket ve markaların gelişmesi ve büyümesi anlamında önemli katkılarda bulundu.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.