Beykoz’da bir öğretmen 10 köpeğin saldırısına uğradı!

Beykoz’da bir öğretmen 10 köpeğin saldırısına uğradı!

Beykoz’da Türk Alman Üniversitesi’nde görevli bir öğretim elemanı 10’dan fazla başıboş köpeğin saldırısına uğrayarak ciddi bir şekilde yaralandı. O anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. 

Olay, 10 Aralık Cuma akşamı gerçekleşti. Beykoz’da bulunan Türk Alman Üniversitesi’nde görevli bir öğretim görevlisi 10’dan fazla köpeğin saldırısına uğradı. Beykoz Belediyesi tarafından yapılan açıklamada öğretmenin ciddi bir şekilde yaralandığı aktarıldı.

Mahmutşevkepaşa Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’mize götürülen köpek çetesinin burada tedavi altına alınarak rehabilite edileceği bildirildi.

Öte yandan, saldırı anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Beykoz Belediyesi, o anların kamera kayıtlarını sosyal medya hesabından yayınlayarak şunları aktardı:

“10 Aralık Cuma akşamı Türk Alman Üniversitesi’nde görevli bir öğretim elemanı 10’dan fazla köpeğin saldırısına uğramış ve ciddi şekilde yaralanmıştır. Çok agresif olan ve çevreyi tehdit etmeye devam eden köpek çetesi ekiplerimiz tarafından üniversiteden alınmış ve Mahmutşevketpaşa Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’mize götürülmüştür. Köpekler burada yer alan doğal yaşam alanımızda rehabilite edilecektir.  Dileyen vatandaşlarımız psikolojileri tedavi edilecek bu köpekleri yeni ikamet yerleri olan rehabilitasyon merkezimizde güvenlik önlemlerini alarak ziyaret edebilirler.”

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Acrslmgl

    Sözde rehabilitasyon merkezinden de köye rahatça gelirler artık, yaşasın köpekli köye 10 köpek daha eklendi.

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.