Beykoz’da büyük ödülün sahipleri belli oldu

Beykoz’da büyük ödülün sahipleri belli oldu

Beykoz Belediyesi tarafından fotoğraf sanatına gönül veren tüm amatör ve profesyonellerin katılımına açık olarak düzenlenen toplam 126 bin TL değerindeki ödüllü yarışma sonuçlandı. 

Beykoz Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Vakfı (TFV) işbirliğiyle düzenlenen  “Beykoz Belediyesi 3. Fotoğraf Yarışması” sonuçlandı.

Fotoğraf yarışması vesilesiyle amatör ve profesyonel yüzlerce fotoğrafçının ilçeye ilgi göstermesi beklenen organizasyon “Serbest”, “Foto Öykü” ve “Kurgu” kategorilerinde gerçekleşti. Dereceye girenler toplamda 126 bin TL ile ödüllendirildi.

Serbest Kategoride birinciliği üstlenerek 5 bin TL’lik ödülün sahibi Sebahattin Özveren olurken, ikinci Neşe Arı 4 bin TL’lik, üçüncü Mehmet Aslan 3 bin TL’lik para ödülü kazandı.

Beykoz Belediyesi Özel Ödülünü Nuray Keskin alırken, Gamze Aydın, Kadir Tezel, Özgür Sönmez, Salih Kuş ve Sebahattin Özveren mansiyon ödülünün sahipleri oldu.

Foto Öykü Kategorisi’nde, Deniz Kalaycı birinci olarak 10 bin TL’lik ödülü kazandı. Kemal Türk ikinci olarak 8 bin TL’lik, üçüncü olan Caner Başer ise 6 bin TL’lik ödüle layık oldu.

Yarışmacı Kemal Türk Beykoz Belediyesi Özel ödülün sahibi olurken, Adem Türkel, Emrah Ildız, İbrahim Aysündü, Levent Bayraktar ve Z. Onur Çalışkaner mansiyon ile ödüllendirildi.

Kurgu Kategorisi’nde birinci olan Serdar Aydın 5 bin TL’lik ödülün sahibi oldu. İkinci olan Kemal Türk 4 bin TL’lik, üçüncü olan Mehmet Ağca ise 3 bin TL’lik ödül kazandı.  

Beykoz Belediyesi Özel Ödülün sahibi Tayip Başak olurken, Ahmet Öner, Ahmet Turan Kural, Caner Başer, Gürsel Egemen Ergin ve İsmail Tütün ise mansiyon ödülü aldı.

Dereceye giren fotoğrafçılar, gerçekleştirilecek  törenle ödüllerine kavuşacak.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.