Beykoz'da 'Cennetin Çocukları' doyasıya eğlendi

Beykoz'da 'Cennetin Çocukları' doyasıya eğlendi

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği tarafından, “5. Geleneksel Cennetin Çocukları Şenliği” düzenlendi. 

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği öncülüğünde, Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü destekleriyle bu yıl beşincisi düzenlenen “Cennetin Çocukları Şenliği” gerçekleştirildi.

İHH Beykoz Şube Başkanı Uğur Yoleri ve İHH Gönülleri, Beykoz'da yaşayan yetim öğrenciler ve aileleri “5. Geleneksel Cennetin Çocukları Şenliği” etkinliğinde buluşturdu.

Kaymakdonduran Mesire Alanı’nda düzenlenen şenliğe, Şube Başkanı Uğur Yoleri’nin yanı sıra, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan, gönüllüler, yetim çocuklar ve aileleri katıldı.

Sabah saatlerinde yetim çocuklar ve ailelerinin katıldığı program kahvaltıyla başladı. 

Öğle yemeğinin ardından çocuklara oyuncaklar ve çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Panayır alanında çocukların gönüllerince eğlenebilmesi için şişme oyun grupları, yüz boyama uygulamaları, animasyon gösterileri ve yarışmalarla birbirinden eğlenceli aktiviteler gerçekleştirildi.

Şenlikte ayrıca çocuklara pamuk şeker ikram edildi ve çocuklar doyasıya bir gün geçirdi.

Cennetin çocuklarına yönelik düzenlenen şenlikte stadı adeta panayıra çeviren İHH, çocukların doyasıya eğlenmesine olanak sağlayarak renkli bir etkinliğe de imza atmış oldu.

Facebook yorumları

Site Yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.