Beykoz’da dehşete düşüren komşu dayağı!

Beykoz’da dehşete düşüren komşu dayağı!

Beykoz’da 12 yıl önce tuttuğu villada yüksek sesle müzik dinleyen aile, komşuları tarafından tekme tokat darbedildi.

Beykoz'daki villa sitesinde yaşayan 58 yaşındaki E.Ü, komşularıyla anlaşmazlık yaşadı. Demir-çelik işiyle uğraşan E.Ü, 12 yıl önce aldığı evinde ailesiyle müzik dinlemeye başladı. Müzik sesinden rahatsız olduğunu söyleyen Ö.Y. isimli komşu ise E.Ü’ye sert çıktı.

6 KİŞİ TEKMELİ SALDIRI

Giderek hararetlenen olayda E.Ü, Ö.Y. ve 5 kişinin saldırısına uğradı. Evin içerisinden bahçeye çekerek götürülen E.Ü tekme tokatlarla darbedildi.

Bu sırada yakınları, araya girerek saldırganları durdurmaya çalışsa da, ancak tüm çabalar sonuçsuz kaldı. Olayın ardından darp raporu alan E.Ü polis merkezine giderek şüphelilerden şikayetçi oldu. İfadeleri alınan kişiler serbest bırakıldı.

“ELLERİNDE DEMİR ÇUBUK VARDI”

Olay günü yaşananları anlatan E.Ü "Beykoz'da bir villa aldım ve 12 yıldır ailemle burada oturuyorum. Olayın olduğu 3 Eylül günü evime gelen kişi kız kardeşime seslenip ‘Müziği kapatın’ dedi. Kız kardeşim de sesin makul olduğunu söyledi. 20 dakika sonra tanımadığım 5 kişiyle bu şahıs evimi bastı. Bir kişinin elinde demir çubuk vardı. Benim evimin içerisinden çekip çıkarıp darp ettiler. Korumak isteyen annem, babam ve kardeşimi ittiler, kaktılar ve beni yerlerde sürüklediler" dedi.

 “ÖLEBİLİRDİM”

Olayın ardından darp raporu aldığını belirten Ünal, "Saldırgan Riva karakoluna gidip bizim şikayetçi olmadığımız taktirde kendilerinin de şikayetçi olmayacağını söylemiş. Biz şikayetçi olduk. Hiçbir anne ve babanın bu durumda görmemesini isterim. Kaburgalarımda ezilmeler var, köprücük kemiğinde sıkıntı var, kolumda morluklar var. Dizlerim çok kötü yerlerde sürükledikleri için. Ölebilirdim. Yanlarında büyük bir demir parçası gördüm. 6 kişi 1 kişiye saldırınca demir çubuğu kullanmalarına gerek kalmadı.” diye konuştu.

 

 

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Özge yılmaz

    Erdal bey denilen beyfendinin hiç anlattığı kadar masum olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir kavga durup dururken çıkmıyor !!! Acaba ne yapmış da insanları bu duruma getirmiş? Öncesinde Tahrik var mı? İnsanları çileden çıkartacak ne yapmış bence onları da yazmak lazım…

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.