Beykoz’da emeğin günü 1 Mayıs mesajlarla kutlandı

Beykoz’da emeğin günü 1 Mayıs mesajlarla kutlandı

Beykoz’da birçok siyasi isim, işçilerin hak mücadelesinden doğan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ne özel kutlama mesajları yayımladı. 

Beykoz’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, siyasi isimler ve partiler tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar ile kutlandı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın 1 Mayıs'ı, “Alın teri dökerek çalışırken ülkemizi de büyüten tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” sözleri ile kutladı.  

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Tek sermayeleri emek ve alın teri olan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.” şeklinde kutlama mesajı yayımladı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı ise “İşsizliğe, güvencesizliğe, adaletsizliğe karşı bir aradayız. Çalışan, çalışamayan tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!” diye paylaşım yaptı.

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı,“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” notuyla günü kutladı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı günün önemine ilişkin, “Emek en yüce değerdir. Emeği, emekçiyi yok sayan, emekçinin yarı aç, yarı tok olmasını yaşamak sayan zihniyetle geçireceğimiz son işçi bayramı olması umuduyla... Tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun...” dedi.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı’nın mesajı ise “Emeğin, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü gönülden kutlar, tüm emekçi kardeşlerime esenlikler dilerim.” şeklindeydi.

Gelecek Partisi Beykoz İlçe Başkanı Ayhan Uzunyayla, “İşçi demek alınteri emek helal rızık demek. Tüm işçi ve emekçilerimizin 1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.