Beykoz’da gazi ve şehit ailelerine kandil ziyareti

Beykoz’da gazi ve şehit ailelerine kandil ziyareti

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Miraç Kandili münasebetiyle vatan için evlatlarını feda eden şehit ailelerini ve bu uğurda gazi olan vatandaşları ziyaret etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, her fırsatta ilçede bulunan gazi ve şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Miraç Kandili nedeniyle bayrak ve istiklal uğruna canlarını feda eden şehit ailelerine ve bu uğurda gazi olan vatandaşlara ziyarette bulundu.

Her fırsatta şehit ve gazi ailelerini evlerinde ziyaret ederek yalnız bırakmayan İlçe Başkanı Dilmaç ve Kadın Kolları Başkanı Zayıf’a, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri eşlik etti.

Muhammed Hanefi Dilmaç ve Gaye Zayıf, ailelerin Miraç Kandili kutlayarak aziz şehitleri şükran ve minnet ile yâd ettiler.

Dilmaç, gazi ve şehit aileleri ziyaret etmekten ve onların yanında olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Şehit ve gazi aileleri ise ziyaretlerinden dolayı Muhammed Hanefi Dilmaç’a, Gaye Zayıf’a ve beraberindekilere teşekkür etti.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, sosyal medya platformu Twiter'dan, “Şehit ve gazilerimiz onurumuzdur. Vatanın bizlere emaneti olan şehit ailelerimizi ve kıymetli gazilerimizi ziyaret ederek mübarek Miraç Kandilini kutladık.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.