Beykoz’da Gençlik Haftası buruk başladı!

Beykoz’da Gençlik Haftası buruk başladı!

Beykoz’da bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ile 15-21 Mayıs Gençlik Haftası, korona virüs (Kovid-19) salgınına yönelik tedbirler nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun kutlanıyor.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Beykoz’da da koronavirüs salgınının devam etmesi nedeniyle milli bayramların kutlamaları farklı boyuta taşındı. Her yıl 15–21 Mayıs tarihleri arasında büyük bir coşkuyla kutlanan Gençlik Haftası için bu yıl sosyal mesafe kurallarına uygun kutlama programı hazırlandı.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve 15-21 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Meydanı önündeki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük Atatürk Anıtı'na çelenk koydu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak şehit ve gaziler anıldı. Törene katılımcılar sosyal mesafeli bir şekilde katıldı. Korona virüsü salgını nedeniyle katılım sınırlı tutuldu.

Kutlamalar hakkında konuşan Bülent Küçük, “Bu yılki 11-15 Mayıs Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı yaşanan pandemi süreci sebebiyle içimizdeki coşkusunu kaybetmeden, halkımızla sokaklarda olmasa bile evlerimizde ve dijital ortamlarda yaşanacak. Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü instagram sayfamızdan hafta boyunca canlı yayınlarla ip atlama, cimnastik, atletizm, tabata (pilates) gibi etkinlikler ve yarışmalar olacaktır.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.