Beykoz’da gerçekleşecek Turkcell Granfondo ertelendi!

Beykoz’da gerçekleşecek Turkcell Granfondo ertelendi!

12 Haziran Pazar günü Beykoz’da yapılacak Turkcell GranFondo, olumsuz hava şartları nedeniyle 26 Haziran 2022 Pazar gününe ertelendi. 

12 Haziran Pazar günü Beykoz’da yapılacak Turkcell GranFondo, İstanbul’da beklenen yoğun yağış nedeniyle sporcu sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak 26 Haziran 2022 Pazar gününe ertelendi. 

Yarışın son kayıt tarihi ise 23 Haziran'a kadar uzatıldı. 

06.00-14.00 ARASI KAPALI

26 Haziran Pazar gününe ertelenen yarışın güvenli ve sağlıklı bir ortamda yapılabilmesi için ilçedeki bazı yollar 06:00-14:00 saatleri arasında araç trafiğine kapalı olacak.

12 Haziran Pazar günü trafik normal seyrinde olacaktır. 

PEDALLAR BARIŞ İÇİN DÖNECEK

Beykoz’un doğal, tarihi ve turistik parkurlarında koşulacak yarışta sporcular bu sene “Barış için pedallayacak”.

Yarışmacılar ve onları destekleyenler, tüm dünyada savaşlarda mağdur olan çocuklara yardım gönderebilmek için Kızılay ile birlikte oluşturulan fona katkı sağlayabilecek.

82 VE 40 KM’LİK ZORLU PARKUR

Yarışın startı Beykoz Belediyesi önündeki Expo Alanı’ndan verilecek ve sporcular 40 km’lik Samsung Galaxy Parkuru ve 82 km’lik Suzuki Parkuru’nda ter dökecek.  

Sporcular sahilden başladıkları yarışı, Anadolukavağı, Yoros Kalesi, Anadolufeneri, Kaynarca, Alibahadır, Paşamandıra, Öğümce, Cumhuriyetköy ve Polonezköy’ün yemyeşil doğasından geçerek yine Expo Alanı’nda tamamlayacak.

Zorlu etap tırmanma eğimiyle de dikkat çeken Turkcell GranFondo İstanbul, her kategoride kadın ve erkek sporcuların heyecanlı mücadelesine sahne olacak.

Yarışmada dereceye giren sporculara günün anısına çeşitli hediyeler, kupa ve madalya takdim edilecek.

 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.