Beykoz’da Gümüşhaneli gençlerin yeni başkanı seçildi

Beykoz’da Gümüşhaneli gençlerin yeni başkanı seçildi

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı’nı sürdüren Soner Soylu, bayrağı Emrah Ata’ya devretti.

Beykoz Gümüşhaneliler Derneği’nin Gençlik Kolları’nda görev değişimi yaşandı. Gençlik Kolları Başkanı olan Soner Soylu görevini Emrah Ata’ya devretti.

İlçede ikamet eden Gümüşhaneli gençler, dernek merkezinde ‘Gençlik Buluşması’nda bir araya geldi.

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma gerçekleştiren Gençlik Kollar Başkanı Soner Soylu, katılan tüm Gümüşhaneli gençlere teşekkürlerini sundu.

Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Hayati Soylu ise “Katılım sağlayan tüm genç kardeşlerime teşekkür ederim. Bizler yalnız bırakmayan başta AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyesi Çevre Şehir ve Kültür Başkanı Burhan Çak’a, Günyüzü ve Üçtal köyleri dernek başkanına, Gebze Taşlıca Dernek Başkan Yardımcıları Hamza Soylu ve Murat Keleş’e teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Gençlere birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Hayati Soylu, Gençlik Kolları Başkanlığı’nda görev değişimi olacağını aktardı. Beykoz Gümüşhaneliler Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı’nı sürdüren Soner Soylu, bayrağı Emrah Ata’ya devretti.

Konuşmaların ardından Hayati Soylu, görevi devreden Soner Soylu’ya teşekkür ederek, yeni başkan Emrah Ata’ya görevinde başarılar diledi. Toplu fotoğraf çekilmesiyle program sonlandı.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Mustafa

    Birliğimiz daim olsun inşallah Gümüşhaneli olmak Bi ayrıcalıktır bu organizasyon da emeği geçen sayın dernek başkanımız hayati soylu beye ve yönetimine teşekkür ederim

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.