Beykoz’da İBB’nin işini sağlık çalışanı yaptı!

Beykoz’da İBB’nin işini sağlık çalışanı yaptı!

Beykoz Elmalı Mahallesi’nde bir sağlık çalışanı İBB’nin temizlemediği otobüs durağını kendi imkanlarıyla temizledi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs hastalığına karşı Beykoz’da vatandaşlar devamlı kullandıkları İETT Otobüs Duraklarının sık sık detaylı temizlik yapılarak ve dezenfeksiyon çalışması yapılmasını istiyor.

Elmalı Mahallesi’nde Volkan Erol isimli bir vatandaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda otobüs durağının pisliğinden yakınarak defalarca 153 İBB Beyaz Masayı aradığını söyledi. Yapılan başvuruların üzerinden bir ay geçmesine rağmen herhangi bir gelişme olmayınca Volkan Erol, temizlik malzemelerini alarak kendi durağını kendisi temizledi.

Sağlık çalışanı olan Volkan Erol, Beykoz’da birçok otobüs durağının bu şekilde pis ve kullanılamaz durumda olduğunu belirterek İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden en azından pandemi sürecinde gerekli çalışmanın yapılmasını istedi.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Esra y.

    İBB laf atmayın lütfen Koca bir yaz boyunca Beykoz belediyesinden arılar duvarı istila etti ilaçlama istedik Beykoz belediyesi ücret isterken İBB iki kez gelip ücretsiz ilaçlama yaptı. ayrıca burada yapacağınız işlemi kapalı mekanlarda yapınız lütfen.

  • Koraykahraman

    Bu otobüs durakları 7/24 açık alanda olduğu için nekadar temizlerseniz t mizleyin hiç bir faydasi olmayacak temizliktir, bu temizleme olayını duraklarda yapacağınıza beykozun tüm okullarına camilerine vede sokaklarina yapınız daha çok virüsle mücadele etmiş olursunuz boş işlerle ugrasmaktansa...

  • Ali Ferit

    Aferin ellerine sağlık her şeyi devletten beklememek lazım örnek olursun birilerine teşekkürler.

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.