Beykoz’da internet kesintisi uyarısı!

Beykoz’da internet kesintisi uyarısı!

Türk Telekom Planlı Çalışma Duyuruları kapsamında yapılan açıklamada Beykoz’da 2 Haziran Çarşamba günü internet kesintisi yapılacağı belirtildi.

Belirli aralıklara bakım çalışması nedeniyle yapılan internet kesintilerini duyuran Türk Telekom, bugün internet hizmetinde kesintiye uğrayacak illeri ve ilçeleri açıkladı.

Türk Telekom resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile bugün 12 İlde "planlı çalışmadan" kaynaklı bir kesinti yaşanacağını bildirdi.

2 Haziran Perşembe günü kısa süreliğine Beykoz’da da internet kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Turk Telekom, Planlı Çalışma Duyuruları kapsamında yapılan açıklamada “Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için, gece trafiğin en az olduğu saat diliminde ve saat 06:00’dan önce tamamlanmak üzere kısa süreli altyapı iyileştirme çalışması planlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.