Beykoz’da kan ver can ver!

Beykoz’da kan ver can ver!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, ilçe sakinlerini "Kan ver can ver" adıyla düzenlenen kan bağışı kampanyasına kan vermeye davet etti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Kovid-19 sebebiyle azalan kan stoklarını vatandaşların desteği ile yeterli seviyeye getirebilmek için Kızılay ile bir etkinlik gerçekleştiriyor. "Kan ver can ver" adıyla 10 ve 11 Temmuz 2020 günlerinde meydanlarda stantlar kuruyor.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın startını verdiği kan bağışı kampanyasına, AK Parti Beykoz İlçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra teşkilat mensupları da destek verecek. Kampanyayla ilgili yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele döneminde kan vermenin daha da önemli hale geldiği söylendi.

CUMA VE CUMARTESİ KAN BAĞIŞI SÜRECEK

“Kan Ver, Can Ver" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında 10 Temmuz Cuma (Bugün) 09.30-21.30 saatleri arasında Beykoz Belediye Meydanında, 11 Temmuz Cumartesi günü de Ortaçeşme Meydanı’nda stantlar kurulacak.
Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.