Beykoz’da kapsamlı kovid denetimi sürüyor

Beykoz’da kapsamlı kovid denetimi sürüyor

İçişleri Bakanlığı’nın “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuyla yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde genel denetimler Beykoz’da da gerçekleştirildi.

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle birlikte tüm yurtta korona virüs salgını tedbirlerinin denetimi devam ediyor. “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosuyla yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde genel denetimler Beykoz’da da gerçekleştirildi.

Soğuksu Mahallesi’nde gerçekleştirilen koronavirüs tedbirleri denetimine Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Feruz Kutsal ve Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu ile zabıta ve polis ekipleri katıldı.

Restoran, cafe, bakkal gibi halka açık yerleri ziyaret eden Kaymakam Çiçekli, vatandaşlara ve esnafa sosyal mesafe ile maske konusunda uyarılarda bulundu. Polis ekipleri de toplu taşıma araçlarında zorunlu hale getirilen HES kodu uygulamasına yönelik denetim yaptı.

Denetimlerde işletme sahiplerine tedbirlerin önemini hatırlatan Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, maske takan kişi oranının fazla olması ve iş yerlerinin kurallara uygun olmasından duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Kaymakam Çiçekli ve beraberindeki heyet, ziyaretler esnasında vatandaşlardan gelen talepleri de dinledi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.