Beykoz'da kar yağışı! Baharın ortasında kış geldi

Beykoz'da kar yağışı! Baharın ortasında kış geldi

İstanbul için yapılan kuvvetli yağış uyarısının ardından bu sabah Beykoz’un bazı bölgelerinde dolu ve kar yağışı kendini gösterdi.

Karlıtepe ve Çavuşbaşı bölgesinde kar yağışıyla birlikte araçların üzeri ve yollar beyaza büründü. Sabah saatlerinde Beykoz Güncel Haber Köşe Yazarı Özer Güneş’in kamerasından dolu ve kar yağışı böyle görüntülendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından çölden gelen lodosun etkisiyle sıcaklıkların mevsim normallerinin oldukça üstünde seyrederken, Avrupa'daki soğuk havanın Marmara Bölgesi'nden girerek yurt genelini etkisi altına alacağı belirtilmişti. 18-19 derece olan İstanbul’un hava sıcaklığı 6-7 derecelere kadar indi.

Dünden bu yana devam eden yağmurun ardından bu sabah Beykoz’un bazı bölgelerinde dolu bazı bölgelerinde ise kar yağışı etkili oldu. Özellikle Karlıtepe ve Çavuşbaşı bölgesinde kar yağışıyla birlikte araçların üzeri ve yollar beyaza büründü.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.