Beykoz’da korkutan manzara! Boğaz'a çamur aktı!

Beykoz’da korkutan manzara! Boğaz'a çamur aktı!

İstanbul'da öğleden sonra etkili olan yağmurun etkisiyle Beykoz’un derelerinden İstanbul Boğazı'na çamurlu su aktı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarı yaptığı İstanbul'da, rüzgar ve sağanak yağış etkili oluyor. Beykoz’da sabah saatlerinde yağmurla gelen çamur, İstanbul Boğazı'na karıştı. Boğaz'ın suları yer yer kahverenge dönüştü.

İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan yağmurla birlikte İstanbul Boğazı'na çamur aktı. Kıyı kesimindeki suyun rengi değişti. Anadolu yakasında Beykoz ve boğaz çevresinde etkili olan yağmur nedeni ile vatandaşlar zaman zaman zor anlar yaşadı.

Beykoz’da etkili olan şiddetli yağmur nedeniyle Göksu ve Çubuklu Dedeoğlu deresindeki çamurlu su boğaza aktı. İstanbul Boğazı'nın rengini değiştiren çamurlu su havadan da görüntülendi. Balıkçılık yapan İsmail Gürbüz "Yağmur sonrası çamur dereden geliyor. Denizin rengini değiştiriyor. Ne zaman yağmur yağsa burası böyle oluyor." diye konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.