Beykoz’da koronavirüs denetimi aralıksız sürüyor

Beykoz’da koronavirüs denetimi aralıksız sürüyor

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, ilçe genelinde yürütülen koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında denetimlerini sürdürüyor.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, ilçe genelinde yürütülen koronavirüs salgını ile mücadele denetimleri kapsamında Çavuşbaşı’nda çeşitli iş yerleri ve işletmelerde yapılan denetimlere katılarak esnaf ve vatandaşları uyardı.

Çavuşbaşı Çiftlik Mahallesi’nde çeşitli işyeri ve işletmelerde gerçekleştirilen denetimlere katılan Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Feruz Kutsal, esnaf ve vatandaşları maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kuralları ile ilgili olarak uyardı.

Covid-19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultısında tüm Türkiye ile birlikte eş zamanlı olarak “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosu ile Beykoz’da da yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde denetimlerin devam edeceği kaydedildi.

KAYMAKAM ÇİÇEKLİ: BEYKOZ'DA VATANDAŞLAR KURALLARA UYUYOR

Kaymakam Çiçekli denetimlerin ardından yaptığı açıklamada, "Vatandaşın ekseriyeti uyuyor, uymayanları da biz uyarıyoruz. Çavuşbaşındayız bu hafta da belediyemizle beraber her hafta bir mekan belirliyoruz. Restoranlar, kafeler, işletmeler, yoldan geçen vatandaşlar herkesi bu duruma yeni normale adapte olmaya çağırıyoruz. Beykoz'da gördüğümüz kadarıyla vatandaşlar kurallara uyuyor." İfadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.