Beykoz’da kuvvetli rüzgâr ve fırtına uyarısı!

Beykoz’da kuvvetli rüzgâr ve fırtına uyarısı!

Beykoz Kaymakamlığı, ilçe sakinlerini ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması hususunda uyardı. 


Beykoz Kaymakamlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ilçe sakinlerini ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı uyardı; yarın (07.08.2021) denize girmenin de yasak olduğu açıklandı.

Meteoroloji'den gelen uyarılara göre 6-8 Eylül tarihleri arasında; ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

ÇATI UÇMASI VE AĞAÇ DEVRİLMESİNE KARŞI DİKKAT!

Kuvvetli rüzgârın, Marmara'da İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya ve Yalova'da fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına (60-90 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Beykoz Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Meteorolojiden alınan son verilere göre; rüzgârın Marmara’da fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına (60-90 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkat!”

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.