Beykoz’da minikler Kral Şakir’in yaratıcısıyla buluştu

Beykoz’da minikler Kral Şakir’in yaratıcısıyla buluştu

İstanbul’un gösteri alanlarına uzak bölgelerinde yaşayan çocukları kültür sanat etkinlikleri ile buluşturan İBB Kültür Daire Başkanlığı, Cumhuriyet Köyü çocukları ile Kral Şakir çizgi filminin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nu bir araya getirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ) Kültür Daire Başkanlığı, tatil dönemini çocuklar için eğlenceye dönüştürmeye devam ediyor.

İBB Kültür Sahnebüs ile İstanbul’un gösteri alanlarına uzak bölgelerinde yaşayan çocuklar keyifli ve ücretsiz etkinliklerle tatilin keyfini doyasıya çıkarıyor.

Şehrin gezici sahnesi Sahnebüs, bu sefer eğlenceyi gösteri alanlarına uzak Cumhuriyet Köyü çocukların ayağına getirdi.  

Cumhuriyet Köyü çocukları ile Kral Şakir çizgi filminin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nu bir araya geldi. Yaşaroğlu, tüm çocuklarla birlikte çizim atölyeleri gerçekleşti. Çocuklar, pandemi süreci ile birlikte uzak kaldıkları kültür- sanat faaliyetleriyle yeniden buluşarak eğlenceli vakit geçirdi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.