Beykoz’da pedallar savaş mağduru çocuklar için çevrilecek

Beykoz’da pedallar savaş mağduru çocuklar için çevrilecek

Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek Turkcell GranFondo Yol Bisiklet Yarışı'nda, yerli ve yabancı 2 bin bisikletçi boğaz manzarası eşliğinde 12 Haziran Pazar günü barış için pedallayacak.

Türk bisikletinde yeni bir heyecan katan Turkcell GranFondo Serisi'nin açılış yarışı ve ikincisi Beykoz’da gerçekleşecek.

YARIŞIN GELİRİ ÇOCUKLARA GİDECEK

Beykoz Belediyesi'nin önünden verilecek startta yer alan bisikletçiler, 12 Haziran Pazar günü 'Barış için Pedallayacak.' Yarıştan elde edilecek gelirle tüm dünyada savaş mağduru olan çocuklar için fon oluşturulacak. 

İstanbul'daki bisiklet şölenine katılmak isteyen bisikletçiler 'Turkcell GranFondo Serisi' uygulaması ya da internet sitesi üzerinden kayıtlarını yapabilecekler.

KISA PARKUR 40 KM, UZUN PARKUR 82 KM

Geçen yıl İstanbul'da düzenlenen ilk granfondo yol bisiklet yarışı unvanını elde eden Turkcell GranFondo İstanbul, bu yıl da 40 km'lik kısa ve 82 km'lik uzun parkurdan oluşacak. Mücadeleye

İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasında başlayacak olan yerli ve yabancı 2 bin bisikletçi, Yoros Kalesi, Anadolu Kavağı ve Polonezköy gibi İstanbul'un tarihi ve doğal güzellikleri arasında bir rota takip ederek yeniden Beykoz'daki bitiş noktasına gelecekler. 

YARIŞ ÖNCESİ BİSİKLET ŞÖLENİ 

Organizasyon öncesi 'Bisiklet Festivali'ne de ev sahipliği yapılacak. Beykoz Sahili'nde 10-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivale tüm bisiklet paydaşları da ortak olacak. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.