Beykoz polisleri bir günde 950 kişiyi bilgilendirdi

Beykoz polisleri bir günde 950 kişiyi bilgilendirdi

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri En İyi Narkotik Anne Projesi, “UYUMA” Uyuşturucu ile Mücadele Mobil Uygulaması ve bağımlılıkla mücadele gibi konularda vatandaşları bilgilendirdi. 

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçe sakinlerinin huzuru ve güvenliği için çeşitli uygulamaların tanıtılması ve kullanılması hakkında bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İlçe Motorize Yunus Timleri vatandaş bilgilendirme faaliyetlerinde bulundu.

Beykoz Sahili’nde gerçekleşen etkinlikte, En İyi Narkotik Polisi Anne Projesi, UYUMA Uygulaması ve bağımlılıkla ilgili konularında broşür dağıtılarak bilgilendirmeler yapıldı.

Yıl içerisinde bağımlılığı önleme konusunda 25 yaş üstü vatandaşlara eğitim veren personeller, sokakta gerçekleştirdikleri bu etkinlik ile 950 ilçe sakini ile birebir temas kurarak merak edilen soruları da yanıtlandı. 

Bilgilendirme sayesinde, emniyet mensuplarının ilçe sakinleri ile kaynaşması ve mesleğin birinci elden kişilerce anlatılması sayesinde polis ve halk birlikteliği sağlandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.