Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz da siyasiler nerede oyunu kullandı!

Türkiye genelinde olduğu gibi Beykoz'da da vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi için oylarını verdi.

Beykoz'da 184 bin 307 seçmen, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği için sandık başına gitti. Sabah erken saatlerden…

Türkiye genelinde olduğu gibi Beykoz’da da vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi için oylarını verdi.

Beykoz’da 184 bin 307 seçmen, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği için sandık başına gitti. Sabah erken saatlerden itibaren Beykoz genelinde 54 okulda kurulan 513 sandıkta vatandaşlar oylarını kullandı.

 Vatandaşların sandığa akın ettiği seçimlerde Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek başta olmak üzere siyasi parti ilçe başkanları da sandık başına giderek oylarını kullandılar. 

Kaymakam Katırcı oyunu İshakağa Ortaokulu’nda kullandı

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı Merkez Mahallesi’ndeki İshakağa Ortaokulu’nda oyunu kullandı.  1323 nolu sandıkta oyunu kullanana Kaymamak Katırcı “Oyumuzu kullandık. Kullandığımız oyun, yaptığımız seçimin insanımıza, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Başkan Çelikbilek oyunu Soğuksu’da kullandı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Soğuksu Mahallesi İlkokulu 1408 numaralı sandıkta oy kullandı. Başkan Çelikbilek yapmış olduğu kısa açıklamada; “Tek Devlet, Tek Millet, Tek Bayrak için vatandaşlık görevimizi yerinde getirdik, oyumuzu kullandık.” İfadelerini kullanarak hayırlı olsun temennisinde bulundu.

M. Hanefi Dilmaç oyunu Baklacı’da kullandı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ise oyunu Baklacı Mahallesi Türker İnanoğlu İlkokulu 1038 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanmaya ailesi birlikte gelen Dilmaç, okuldaki sandıklarda görevlilerinden de bilgi aldı.

Aydın Düzgün Anadoluhisarı’nda

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Anadoluhisarı Güzelcehisar İlkokulu 1023 numaralı sandıkta oyunu kullanarak hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Oğuzhan Karaman oyunu Çavuşbaşı’nda kullandı

MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman da Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde oy kullandı. Sabah saatlerinde okula gelen Başkan Karaman 1061 nolu sandıkta oyunu kullanarak seçim sonuçlarının hayırlı olmasını diledi. 

Şeref Kaçmaz Gümüşsuyu’nda

Saadet Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Şeref Kaçmaz ise oyunu Gümüşsuyu Barbaros Hayrettinpaşa Denizcilik ve Su Ürünleri Anadolu Meslek Lisesi’nde kullandı. Oyunu 1193 numaralı sandıkta kullanan Kaçmaz iyi dileklerde bulundu.

Akif Taşdemir Yalıköy’de

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir oyunu Yalıköy Ahmet Mithat Efendi İlkokulu 1457 numaralı sandıkta kullandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.