Beykoz’da şok temizlik hizmeti başladı

Beykoz’da şok temizlik hizmeti başladı

Beykoz’u güzel ve bakımlı bir çehreye kavuşturan, mahallelerde bir günde detaylı temizlik hizmeti yapılan “Şok Temizlik Programı”yla Soğuksu Mahallesi sokak sokak temizlendi. 

İlçedeki tüm camiler, cami ve okul tuvaletlerinde düzenli ve ücretsiz temizlik hizmeti sağlayan Beykoz Belediyesi, mahallelerde rutin temizlik faaliyetlerinin dışında 1 günde detaylı temizlik hizmetinin yapıldığı “Şok Temizlik Programı” nı başlattı.   

Beykoz Belediyesi’nin daha temiz ve sağlıklı bir çevre için başlattığı “Şok Temizlik Programı” kapsamında   Soğuksu Mahallesi’nde tüm sokak ve caddeler  temizlendi.   

Sabahın erken saatlerinde mahallede hazır bulunan 30 kişilik temizlik ekibi yolları, kaldırımları, çöp konteynerlerinin etraflarını detaylı şekilde süpürdü ve temizledi.

Soğuksu sakinlerinin mutluluğu ve temiz bir çevre için gün boyu yoğun bir mesai harcayan ekipler mahalle sakinlerine tertemiz sokaklar bıraktı.

Bugüne kadar Yenimahalle, Kavacık,  Gümüşsuyu ve Ortaçeşme’de toplam 223 merdiven ve merdivenli sokağın temizlendiği “Şok Temizlik Programı” yla her hafta iki mahalleye ekstra temizlik hizmeti götürülecek.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.