Beykoz’da taksicilerden sağlık çalışanlarına destek

Beykoz’da taksicilerden sağlık çalışanlarına destek

Gümüşsuyu Taksi Durağı öncülüğünde Beykoz Merkez, Paşabahçe ve Ortaçesme Taksi Durağı personelleri, saat 21.00’da araçlarıyla Beykoz Devlet Hastanesi önünde bir araya gelerek korona virüsle (Kovid-19) mücadelede görev alan sağlık çalışanlarına korna ve alkışlarıyla destek verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüse karşı yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarını TBMM'de milletvekillerine alkışlatması üzerine "sağlık çalışanlarının alkışlanması" yurt genelinde kitlesel etkinliğe dönüşmüştü. Sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşan etkinlik kapsamında, saat 21.00 itibarıyla vatandaşlar evlerinin pencere ve balkonlarında sağlık çalışanlarını dakikalarca alkışladı.

Etkinliğe Beykoz Merkez, Gümüşsuyu, Paşabahçe ve Ortaçesme Taksi Durağı personelleri de destek verdi. Taksiciler, Koronavirüs salgınına karşı yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek olmak için Beykoz Devlet Hastanesi önünde bir araya geldi. Saat 21.00’da araçlarından inerek hastanede çalışan sağlıkçıları alkışlayıp ıslık çalan taksiciler daha sonra kornalara basarak şehir turu attı.

Evlerinden çıkamayan vatandaşlar ise evlerinin camlarına ve balkonlarına çıkarak ışık söndürme, ıslık, alkış ve sloganlarla destek verdi.  

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.