Beykoz’da ücretsiz fizyoterapi hizmeti başladı!

Beykoz’da ücretsiz fizyoterapi hizmeti başladı!

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) bünyesinde fizyoterapi hizmetinin başladığını duyurdu. 

Beykoz Belediyesi, Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi’nde (AKDEM) verilen hizmetlere bir yenisini daha kattı.

Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) bünyesinde ilçede yaşayan engelli, kendi işine yapamayan, 65 yaş üstü vatandaşlara sunduğu, sağlıktan evde temizlik ve kuaför hizmetine, sanat atölyelerinden sosyal yardıma ve atla terapinin dışında fizyoterapi hizmeti de eklendi.

Şu anda doktor raporu olan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek tedavini yapan fizyoterapistler, çok yakında AKDEM binasında da tedavilerine başlayacak.

“SAĞLIĞINIZI ÖNEMSİYORUZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”

“Artık hizmeti milletinin ayağına götüren güçlü bir devlet ve kurumları var” diyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sosyal medya hesabından, “Komşularımızın dikkatine! Fizyoterapi hizmeti ayağınıza geldi. AKDEM bünyesinde fizyoterapi hizmetimiz başladı. Doktor raporu olan komşularımızı evlerinde ziyaret edip, tedavilerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetimizin çok yakında AKDEM binasında devam edecek. Sağlığınızı önemsiyoruz çünkü bizim için değerlisiniz!” mesajlı video içeriği paylaşarak hizmetin başladığını duyurdu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.