Beykoz’da yüksek lisans yapanlara destek

Beykoz’da yüksek lisans yapanlara destek

Beykoz Üniversitesi ile İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İşbirliği (İSMMMO) arasında yüksek lisans alanında iş birliği anlaşması imzalandı.

Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet DURMAN ve İSMMMO Başkanı Yücel AKDEMİR yüksek lisans alanında iş birliği anlaşması imzalandı.

Yapılan anlaşma ile İSMMMO üyeleri, stajyerleri ve çalışanları ile birinci derece yakınları üniversitenin yüksek lisans programlarında mevcut burslara ek olarak %40’a varan indirimden faydalanma hakkı elde edecek.

YÜZDE 40 İNDİRİM

İSMMMO çalışanları, stajyerleri ve üyeleri ile birinci derece yakınları 2022 Bahar dönemi için aşağıdaki programlarda %30, İşletme yüksek lisans programlarında %40 oranında indirimden faydalanabilecekler.

Programların taksitli ödeme ve başvuru koşulları için üniversitenin https://www.beykoz.edu.tr/icerik/1009-kayit-islemleri adresi ziyaret edilebilir.

Anlaşma ile ayrıca, İSMMMO çalışanları, stajyerleri ve üyeleri ile birinci derece yakınları üniversitenin önlisans ve lisans programlarında ÖSYM ve tercih burslarına ilave %10, sertifika programlarında da %10 indirim indirimden faydalanabilecekler.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.