Beykoz Elmasburnu plaj ücretleri belli oldu

Beykoz Elmasburnu plaj ücretleri belli oldu

Beykoz’un turistik mekanı olarak hizmet veren tatil yöresi standartlarındaki Elmasburnu Tabiat Parkı ve Plajı’nın 2022 fiyat tarifesi açıklandı. 

Beykozluların yaz aylarında serinlemek için akın ettiği Riva’da haftanın dört günü kadınlara özel, localı plajı, elektrikli yolcu taşıma araçları, koy manzaralı restoranı, piknik üniteleri, doğalgazlı mangal üniteleri ve genişletilmiş otoparkıyla hizmet veren Elmasburnu Tabiat Parkı ve Plajı’nın 2022 fiyat tarifesi belli oldu.

Yaz boyunca nezih bir tatil imkanı sunan mekanın plaj giriş ücreti 12 TL olarak açıklandı. Gazilere ve engelli kartı bulunan vatandaşlara ise girişler ücretsizdir.

2022 tarifesine göre Elmaburnu Tabiat Parkı ve Plajı’nın fiyat listesi:

1.Tip Kamelya 45 TL

2.Tip Kamelya 90 TL

Şezlong 20 TL

Şemsiye 20 TL

Loca (yemekli) 300 TL

Otopark: Bisiklet 12 TLmotosiklet 24 TLaraba 36 TL (4 kişilik giriş ücreti dâhil)

HAFTANIN 4 GÜNÜ KADINLARA ÖZEL HİZMET

Beykoz Belediyesi tarafından turizm yatırımları kapsamında geçen yıl ilçeye kazandırılan tabiat parkında 29 adet locanın yer aldığı haftanın dört günü kadınlara özel plaj, mavi ve yeşil koylara bakan nezih bir restoran ve büfe ziyaretçileri bekliyor.

Plaj, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yalnızca kadınlara hizmet veriyor. Ziyaretçiler cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise alandan ortak yararlanabiliyor.

Kadınlara özel günlerde tesislerde çalışan personel de kadınlardan oluşuyor.  

DOĞALGAZLI MANGAL ÜNİTELERİ YAPILDI

Deniz sonrası yeşil-mavi manzaraya karşı piknik yapmak isteyenler için kurulan doğalgazlı mangal üniteleriyle piknikçiler zahmetsiz ve doğaya saygılı piknik yapıyor.

165 adet piknik ünitesinin hazırlandığı mesire yerinde ise 9 bin m2’lik yürüyüş alanı ve 2 adet çocuk parkı bulunuyor.

Bu yıl Elmasburnu Restoran ise ziyaretçilere ilçeye özgü lezzetler ve ferah içeceklerden oluşan zengin bir menü sunuyor.  

OTOPARK KAPASİTESİ ARTTIRILDI

Mevcut otoparkın kapasitesi ise artırılarak, 275 araçlık hizmet verecek şekilde yeniden düzenlendi.

Ziyaretçiler, Elmasburnu Tabiat Parkı’na Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün belirlediği ücret tarifesiyle giriş yapıyor.  

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.