Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz gençliğine faydalı her projeye destek veririz!

Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Şube yöneticileri, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜĞVA) Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunmak…

Türkiye Gençlik Vakfı Beykoz Şube yöneticileri, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜĞVA) Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunmak üzere Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı Ekrem Tuncer ve İlçe Koordinatörlerinin gerçekleştirdiği ziyaret yaklaşık bir saat sürerken, Başkan Çelikbilek’e Eğitim Koordinatörlüğünün ilçedeki ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında kısa brifing verildi.

‘Gençliğe yapılan her çalışmada varız’

İl ve ilçe genelinde ortaokul ve lise gençlerine yönelik düzenlenen kamp ve okuma faaliyetlerinden oldukça memnun olduğunu dile getiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye olarak gençler üzerinde faydalı olarak görülen her çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını belirterek, ‘Çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Umarım bünyenizde bulundurduğunuz çocuklarımızın sayısını daha da arttırırsınız. Eğer beni bir ağabey olarak görür tavsiyelerimi alırsanız, gençlerimizi Şeyh Ethem Sırrı Efendi Tekkesi’ne haftada bir kere götürmenizi, oradaki havayı aldırmanızı tavsiye ederim. Onun dışında çok yakın zamanda Beykoz Sahili’nde bulunan gemiyle ilgili projemiz hayata geçiyor. Onun dışında Mehmet Akif Şiir Müzesi zaten hizmete aldık. Soğuksu Hizmet Binası’da çok yakında bitiyor‘ diye konuştu. Çelikbilek ayrıca çocukların Beykoz’daki kütüphanelerde mutlaka zaman geçirmelerini tavsiye etti.

TÜGVA Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e aynı zamanda vakıf simgesi de olan rahle hediye etti. Belirli zaman dilimleri içerisinde Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek ile bir araya geldiklerini dile getiren Ekrem Tuncer ise, ‘Desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Onların destekleriyle Beykoz’da gençliğe ve geleceğimize mesai harcamaya devam edeceğiz‘ ifadelerini kullandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı