Beykoz Halk Eğitim maske üretimine devam ediyor

Beykoz Halk Eğitim maske üretimine devam ediyor

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Aile Birliği Yönetimi işbirliği içeresinde, hızla devam eden “koruyucu maske” imalatı, aynı hız ile Beykozlular ile buluşturulmaya devam ediyor.

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Mamur ve Okul Aile Birliği Başkanı Osman Topuz’un başında bulunduğu komisyon, üretilen maskeleri Beykoz kamuoyunda bilinirliğinin artması düşüncesiyle, çeşitli kurumlara ve çat kapı vatandaşlara dağıtmaya devam ediyor.

Koruyucu maske üretimine Beykoz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün desteğiyle, usta öğreticiler ve Okul Aile Birliği yönetimi katkı koymaktadır. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne bizzat yapılan müracaatlar ile de koruyucu maske temini yapılabilmektedir.

Koruyucu maske talepleri için Beykoz Halk Eğitimi Merkezi’ne bizzat uğranabileceği gibi kurumun 0216 323 13 03 numaralı telefonuna müracaat edilebilir.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.